Кутова шліфмашина CROWN CT13500-230S – це професійна болгарка, яка виконана таким чином, що може виконувати роботу будь-якої складності, навіть за умов жорсткої експлуатації. Варто окремо звернути увагу на продуктивності такого інструменту, потужний двигун і надійний редуктор в сукупності з вбудованою електронікою дозволять виконувати будь-яке поставлене завдання якісно. Сам по собі інструмент зручний у використанні, збалансований корпус, продуманий дизайн, все це дозволить Вам працювати з болгаркою максимально зручно і просто.
Висока потужність двигуна
Серцем кутової шліфмашини CROWN CT13500-230S є її потужний двигун 2200 Вт, який здатний впоратися з будь-якою поставленою задачею. Сам двигун виконаний з мідною обмоткою, що забезпечує для нього якісну роботу і довгий термін служби. Щоб забезпечити захист від термічного перевантаження, у неї передбачена надійна система повітряного охолодження.
Швидка заміна щіток
На корпусі є сервісні кришки, вони дають швидкий доступ до щеткодержателям у болгарки, так що Ви зможете легко обслуговувати такий інструмент самостійно, без допомоги майстрів сервісних центрів, причому не втрачаючи гарантії.
Плавний пуск
Ми рекомендуємо Вам купити болгарку CROWN CT13500-230S, у неї передбачена система плавного пуску, що забезпечує комфортну і безпечну роботу з нею. Поступово розгін не висмикує інструмент з рук, що дозволить легко втримати його. Також він знижує навантаження на мережу і збільшує ресурс роботи самого інструменту за рахунок зниження зносу двигуна та інших вузлів болгарки.
Блокування шпинделя
Фіксатор обертання шпинделя сприяє швидкої і простої установки або заміни робочої гарнітури.
Фіксація кнопки включення
Болгарка розрахована на роботу в інтенсивному режимі, для тривалого безперервного використання такого інструменту передбачена система фіксації пуску в робочому положенні.
Ефективне охолодження
Система примусового охолодження двигуна сприяє якісному відводу тепла від блоку двигуна. Додаткова система захисту від пилу сприяє захисту двигуна від абразивного зносу.
Металеві шестерні редуктора
Купити кутову шліфмашину CROWN CT13500-230S вірне рішення, її металевий редуктор забезпечує якісну роботу інструменту з любою оснасткою. Він стане гарантією бездоганного виконання поставлених завдань, а також збільшення робочого ресурсу для болгарки.
Особливості CROWN CT13500-230S:
-
Блокування обертання шпинделя полегшує швидку і просту установку або заміну функціонуючого кожуха;
-
Для забезпечення захисту від теплового перевантаження двигун інструменту має надійну систему повітряного охолодження;
-
Інструмент зручний у використанні, збалансований корпус, продуманий дизайн, все це дозволить вам працювати з шліфувальною машиною максимально зручним та простим способом;
-
Металева коробка передач пропонує якісну роботу інструменту з будь-яким устаткуванням;
-
Інструмент має систему поступового запуску, яка пропонує комфортну і безпечну роботу;
-
На корпусі є сервісні кришки, вони забезпечують швидкий доступ до власників щітки для м'ясорубки;
-
Додаткова система захисту від пилу допомагає захистити двигун від стирання;
-
Інструмент призначений для роботи в інтенсивному режимі, для безперервного безперервного використання цього інструменту передбачена система, яка фіксує запуск в робочому положенні.
Комплект постачання
- Кутова шліфувальна машина 1 шт.
- Інструкція по експлуатації 1 шт.
- Ключ фланцевий 1 шт.
- Додаткова рукоятка 1 шт.
- Захисний кожух
Технічні характеристики
| Номінальна потужність | 2200 Вт |
| Номінальне число обертів | 6500 минˉ1 |
| Сила струму при напрузі 220-230 В | 10 A |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Макс. Ø відрізного диска | 230 мм |
| Макс. Ø шліфувального диска | 230 мм |
| Макс. Ø гумового тарілчастого диска | 230 мм |
| Макс. Ø дискової дротяної щітки | 100 мм |
| Макс. Ø чашоподібною дротяної щітки | 100 мм |
| Вага | 5,4 кг |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 5.4 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 230 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2200 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 5 462 ₴




