
Акумуляторна кутова шліфувальна машина (болгарка) CROWN CT23001-115HX-4 BMC, 20, 2 акк., 4 Ач, кейс
- Немає в наявності
- Код: CT23001-115HX-4 BMC
12 066 ₴
+380 (68) 392-33-97
- +380 (99) 859-29-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Технічні характеристики акумуляторної шліфмашини CROWN CT23001-115HX-4 BMC:
Тип акумулятора Lithium-ion
Номінальна напруга 20 Макс. *
Ємність акумулятора 4 Ач
Час зарядки акумулятора 60 хв
Номінальне число обертів 8000 минˉ1
Різьба шпинделя M14
Макс. Ø відрізного диска 115 мм
Макс. Ø шліфувального диска 115 мм
Макс. Ø гумового тарілчастого диска 115 мм
Макс. Ø дискової дротяної щітки 75 мм
Макс. Ø чашоподібною дротяної щітки 75 мм
Вага 2,46 кг
Комплектація CROWN CT23001-115HX-4 BMC:
Акумуляторна кутова шліфувальна машина CROWN CT23001-115HX-4 BMC
Інструкція по експлуатації
Додаткова рукоятка
Ключ фланцевий
Акумулятор 2 шт.
Зарядний пристрій
Захисний кожух
Пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 2.46 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Максимальна кількість обертів | 8000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 115 мм |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 12 066 ₴

