Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Кутова шліфувальна машина CROWN CT13507-180N використовується для виконання таких робочих операцій, як шліфування, зачищення і різання деталей. Двигун потужністю 1500 Вт забезпечує хорошу продуктивність. Диск прикритий кожухом для захисту оператора від іскор і пилу. Завдяки функції блокування шпинделя легко проводити заміну оснастки. |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Вага | 3.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 717 ₴


