
Шліфмашина стрічкова INTERTOOL WT-0530, 1010 вт, 120-380м/хв, 76*533мм
- В наявності
- Код: WT-0530
1 800 ₴
- +380 (99) 859-29-82
Опис шліфмашина стрічкова INTERTOOL WT-0530:

Стрічкова шліфувальна машина INTERTOOL WT-0530 призначена для шліфування широких поверхонь (як плоских, так і нерівних), а також зняття шарів різних матеріалів. Напівпрофесійна модель WT-0530 дозволяє працювати з металом, каменем, деревом, пластмасою, різними будівельними матеріалами. З її допомогою можна підготовлювати скоси і кромки всіляких заготовок.
Висока продуктивність – одне з ключових переваг шліфувальної машини INTERTOOL WT-0530. Її потужність становить 1010 Вт і забезпечує швидкість руху стрічки від 120 до 380 метрів за хвилину. Можливість регулювання швидкості руху – ще одна важлива перевага цієї моделі. Користувач зможе виставити найбільш відповідну швидкість для обробки тієї або іншої поверхні. Розмір шліфувальної стрічки становить 76х533 мм.
У даній стрічкової шліфмашини центр ваги розташований досить низько, тому в процесі роботи не потрібно прикладати значних зусиль. Простота і зручність в роботі вигідно відрізняють дану шліфувальну машину. Обгумована рукоятка шліфмашини WT-0530 запобігає ковзання рук оператора.
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ INTERTOOL WT-0530:
- Гарантія 3 роки
- Напруга живлення 230 В
- Потужність 1010 Вт
- Розмір шліфувальної стрічки 76*533 мм.
- Швидкість руху стрічки 120-380 м/хв.
- Довжина мережевого шнура 3 м.
- Вага 4,000 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Вага | 4 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина шліфування | 76 мм |
| Кріплення шліфувального листа | Затискач |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 1 800 ₴









