
Перфоратор акумуляторний INTERTOOL WT-0370, безщітковий двигун, 20 В, 2 Дж, 0-1250 об/хв, 0-4800 уд/хв
- Немає в наявності
- Код: WT-0370
5 220 ₴
- +380 (99) 859-29-82
Опис перфоратор акумуляторний безщітковий INTERTOOL WT-0370
Потужний перфоратор з безщітковим двигуном та акумуляторною батареєю на 4 Ач – це новий рівень незалежності інструменту з високою продуктивністю та чудовою якістю виготовлення! Бездротовий перфоратор INTERTOOL WT-0370 працює від Li-Ion батареї з енергією удару 2 Дж та частотою до 4800 уд/хв, нічим не поступається за функціоналом та потужністю мережевим моделям.

Функціональність і висока потужність
Завдяки великій кількості режимів перфоратор може виконувати такі роботи як свердління цегли, бетону, плитки, штроблення кабель каналів, демонтаж старої плитки і штукатурки тощо
Основні режими роботи:
- свердління;
- свердління з ударом;
- удар.
Додатковий режим:
- регулювання положення насадки
Потужний безщітковий двигун з надійним ударним механізмом видає до 4800 уд/хв із силою одиничного удару 2 Дж, що дозволяє легко справляти зі свердлінням бетону, цегли, шлакоблоків до 22 мм, сталі до 13 мм, дерева до 30 мм. Плавне регулювання обертів (до 1250 об/хв) здійснюється шляхом зміни сили натискання на кнопку включення.

Акумуляторна батарея підвищеної ємності (4Ач) дозволяє виконати великий обсяг робіт. На повному заряді акумулятора перфоратор здатний просвердлити 125 отворів завглибшки 60 мм бурим Ø 6 мм.
SDS-Plus патрон надійно утримує оснащення, а також дозволяє швидко та безпечно змінити його без допоміжного інструменту. Функція реверсу полегшує вилучення оснастки з матеріалу, зменшуючи можливість пошкодження.
Безщітковий двигун
Безщітковий двигун забезпечує більш продуктивну роботу, двигун не перегрівається та стійкий до перевантажень, що збільшує час роботи до перерви. Завдяки відсутності колектора двигун має ККД наближений до 90%, немає механічних втрат, зносу, а також іскріння. Витрата заряду батареї зменшена до 50%.

Комфортна робота
Завдяки гарній ергономіці корпусу, компактному розміру та відмінному розподілу ваги перфоратор добре та зручно сидить у руці. Прогумована ручка забезпечує надійний хват. Додаткова рукоятка може встановлюватись у будь-якому положенні, що забезпечує додатковий контроль під час виконання важких робіт, для яких необхідно застосовувати зусилля.
Наявність яскравого підсвічування робочої зони дозволяє комфортно працювати в умовах поганого освітлення. Індикатор заряджання дозволяє стежити за зарядом батареї.
Комплектація:
- Перфоратор
- Акумуляторна батарея 20В, 4Ач.
- Зарядний пристрій 4А
- Інструкція
- Гарантійний талон
- Кейс
Характеристики товару Перфоратор акумуляторний INTERTOOL WT-0370
- Місткість акумулятора 4 Аг
- Акумулятор Li-Ion
- LED-підсвічування так
- Напруга 20 В
- Тип двигуна безщітковий
- Швидкість обертання 0-1250 об/хв
- Частота удару 0-4800 уд/хв
- Тип патрона SDS-plus
- Енергія удару 2 Дж
- Гарантія 3 роки
- Вага 6,250 кг
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Intertool |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Акумулятор |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 4800 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2 Дж. |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 20 В |
| Вага | 6.25 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 22 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 5 220 ₴










