Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Плиткорез 400мм, 02400 Матеріал: Дата виготовлення 2012 рік Термін придатності необмежений Постачальник: ТзОВ 1001 Дрібниця, 79060 Україна, м.Львів, вул. Наукова, 29 +38(0322)45-61-77 Виробник:"TOYA ",51-168, Польща, м.Вроцлав вул. Солтисовицька 13-15,+48(71)324-62-00 Товар сертифікації не підлягає Зберігати в сухому приміщенні
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vorel |
| Вага | 2.5 кг |
| Діаметр посадкового отвору | 6 мм |
| Діаметр різального ролика | 15 мм |
| Максимальна глибина різу | 14 мм |
| Максимальна довжина різу | 400 мм |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 765 ₴


