влевовправо

Свердло кобальтове для металу 8.0 мм HSS-Co, DIN 338 INTERTOOL SD-5480
- Немає в наявності
- Код: SD-5480
65 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 392-33-97
- +380 (99) 859-29-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 75 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.036 кг |
| Діаметр свердла | 8 мм |
| Довжина свердла | 115 |
| Обсяг | 0,000218 |
| Тип сталі | HSS-Cobalt (Р6М5К5) |
| Кут заточування | 135 |
- Ціна: 65 ₴


