влевовправо

Свердло для металу подовжене DIN 340 5,5 мм HSS INTERTOOL SD-5255
- Немає в наявності
- Код: SD-5255
15 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 ₴
+380 (68) 392-33-97
- +380 (99) 859-29-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 91 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.016 кг |
| Діаметр свердла | 5.5 мм |
| Довжина свердла | 139 |
| Обсяг | 0,000063 |
| Покриття | полірована сталь |
| Спіральна заточка | 20-30 |
| Твердість за шкалою Роквелла | 60-62 |
| Тип сталі | HSS |
| Кут заточування | 118 |
- Ціна: 15 ₴



