Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 36 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 4.667 кг |
| Діаметр свердла | 3.2 мм |
| Довжина свердла | 65 |
| Обсяг | 0,000004 |
| Спіральна заточка | 20-30 |
| Тип сталі | HSS |
| Кут заточування | 118 |
- Ціна: 5 ₴


