влевовправо

Ключ розвідний 250 мм кований, ручка TPR, HRC 40~50, Cr-V STORM INTERTOOL XT-0080
- В наявності
- Код: XT-0080
450 ₴
+380 (68) 392-33-97
- +380 (99) 859-29-82
повернення товару протягом 14 днів безкоштовно
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.408 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ключа | 250 мм |
| Максимальна відстань між губками | 33 мм |
| Матеріал виготовлення | Cr-V сталь |
| Матеріал рукоятки | TPR резина |
| Обсяг | 0,000759 |
| Тип | ключ гайковий |
- Ціна: 450 ₴





