
Шліфмашина стрічкова мережева STANLEY : 900 Вт, стрічка- 76 x 533 мм
- В наявності
- Код: SB90
3 990 ₴
- +380 (99) 859-29-82
Опис стрічкова шліфувальна машина STANLEY SB90:
Одна з найбільш компактних і легких стрічкових шліфувальних машин Stanley SB90, з вагою 2,76 кг і потужністю 900 ватт. Двигун захищений від абразивного пилу має підвищену перевантажувальну здатність і тривалий термін експлуатації.
Ширина стрічки 76мм має окружність 533мм, є широко поширеним стандартом. Швидкість стрічки регулюється в межах від 240 до 380 метрів в хвилину. Це дозволяє оптимально налаштувати інструмент під характер виконуваної роботи.
Точність пересування по площині без відведення управо або вліво забезпечується регулюванням положення напрямних роликів. Вони різновеликі — передній менше, тому носком машинки можна дістатися до важкодоступних поверхонь, що дуже зручно при обробці фасонних деталей.
Кнопка включення розташована збоку, і в неї є можливість фіксації. Конструктори подбали про те, щоб ефективно видаляти пил з робочої зони. В комплект поставки входить пилозбірник, але інструмент також можна оподключать і до пилососа.
Особливості шліфмашини STANLEY SB90:
- Потужний 900 Вт двигун захищений від абразивного пилу
- Приєднуваний пилозбірник підключення до пилососа забезпечує чистоту робочого місця і продовжує термін служби шліфбумагой
- Важільний механізм зміни шліфувальної стрічки дозволяє швидко і просто замінити відробила оснащення
- Дисковий регулятор положення стрічки отцентрирует шліфувальну стрічку в правильне робоче положення
- Зменшений передній ролик - можливість працювати впритул до перепон і зменшення «мертвої зони»
- Вмикач «під два пальця» легко дозволяє вмикати/вимикати інструмент
- Плавне регулювання швидкості дозволяє обробляти поверхні чутливі до нагрівання та виконувати полірувальні роботи
- Ергономічна текстурована поверхня, з прогумованими накладками, верхній частині зручна під час роботи та дозволяє краще контролювати шліфування.
Комплектація STANLEY SB90:
- Шліфувальна машина
- Пилозбірник
- Шліфувальна стрічка
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
Технічні характеристики стрічкова шліфувальна машина STANLEY SB90:
-
Потужність 900 Вт
- Максимальна швидкість руху шліфувальної стрічки 380 м/хв.
- Наявність вбудованого видалення пилу
- Регулювання частоти обертання
- Довжина шліфувальної стрічки 533 мм.
- Ширина шліфувальної стрічки 76 мм.
- Плавне регулювання регулювальне колесо
- Розмір стрічки 76 x 533
- Маса нетто 2.7 кг
- Напруга живлення 220 В
- Вес: 3.2 кг
- Параметри упаковки: Д х Ш х В: 37 x 16 x 17 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Stanley |
| Вага | 3.2 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина стрічки/листа | 533 мм |
| Максимальна швидкість стрічки | 380 м/хв |
| Споживана потужність | 900 Вт |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | стрічкова |
| Ширина стрічки/листа | 76 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 990 ₴





