Описание
Характеристики
Информация для заказа
Складное кресло Дачное 44*52*75см СИЛА
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Сила |
| Пользовательские характеристики | |
| Артикул | 960754 |
| Максимальная нагрузка | 100 кг |
| Материал корпуса | Сталь |
| Матеріал тканини | 600 D поліестер |
| Найменування | Розкладне крісло Дачне 44*52*75см СИЛА |
| Опції | Потужні пружини та щільна тканина. |
| Покрытие | Порошковая краска |
| Профіль каркасу | 18 мм |
| Размер в сложенном виде | 55х75х5 см |
| ШтрихКод | 4824041035496 |
- Цена: 752 ₴


