Описание источник бесперебойного питания Sturmax PSM95600SWV
Sturmax PSM95600SWV – універсальне настiнне джерело безперебійного живлення номінальною потужністю 600ВА – призначене для забезпечення стабільного живлення обладнання, що потребує змінної напруги 220В, в умовах відсутності необхідної напруги в мережі, а також для використання, як аварійне джерело електроживлення. Як накопичувач енергії застосовується зовнішня 12В акумуляторна свинцево-кислотна (AGM, GEL, WET) батарея (до комплекта поставки не входить; докуповується окремо). При вимкненні електрики прилад вмикається автоматично. Час перемикання пристрою в автономний режим – 8 мс. Форма вихідної напруги у вигляді правильної синусоїди дозволяє підключати до Sturmax PSM95600SWV більшість електроприладів, включаючи комп’ютери та ноутбуки, системи сигналізації та відеоспостереження, системи опалення тощо. Керує роботою ДБЖ вбудований мікропроцесор – він виконує самодіагнозування та контроль помилок. Наявність функції стабілізації напруги в діапазоні від 140В до 275В гарантує можливість безперервної роботи, навіть за умови занадто високих або низьких показників напруги в мережі. Крім того, передбачено захист від перепадів напруги. Для безпеки користувача у разі будь-яких позаштатних ситуацій, модель має покращену систему захисту: від перегріву, перевантаження, короткого замикання, а також неправильної полярності підключення. Візуальний контроль роботи пристрою досягається за допомогою інформативного LED дисплея на передній панелі.
Призначення:
- призначений для забезпечення стабільного живлення обладнання, що потребує змінної напруги 220В, в умовах відсутності необхідної напруги в мережі, а також для використання як аварійне джерело електроживлення.
Увага! Акумуляторна батарея в комплект постачання не входить і докуповується окремо.
Особливості:
- LED-дисплей – забезпечує можливiсть візуального контролю за роботою пристрою.
- Широкий діапазон вхідної напруги – дозволяє убезпечити обладнання від можливих перепадів напруги у мережі.
- Дві розетки для підключення споживачів – забезпечують можливість одночасного підключення кількох електроприладів.
- Система захисту від перевантаження, перегріву, короткого замикання –гарантує безпеку використання.
- Металевий корпус – надійно захищає внутрішні елементи від механічних пошкоджень.
- Функція автоматичного заряду АКБ – забезпечує зручність використання.
Технічні характеристики Sturmax PSM95600SWV:
- Серія інструменту Sturmax
- Вид інструменту джерело безперебійного живлення (ДБЖ)
- Потужність, ВА 600
- Потужність при живленні від акумуляторної батареї, Вт 350
- Тип акумуляторної батареї герметичні, свинцево-кислотні (AGM,GEL,WET)
- Діапазон вхідної напруги, В 140-275
- Температура експлуатації, С 0-40
- Напруга, В 220
- Час перемикання менше 8мс
- Рівень шуму, дБ 45
- Мінімальна вхідна напруга, В 140
- Максимальне значення струму заряджання 7А
- Охолодження повітряне (вентилятор)
- Захист від низької напруги так
- Захист від перегріву так
- Захист від КЗ так
- Захист від неправильної полярності так
- Напруга акумулятора, В 12
- Функція автоматичного заряджання АКБ так
- Вага, кг 4,8
- Тип упаковки картонна коробка
- Габарити в упаковці, мм 315х220х130
- Гарантійний термін, міс 24
Гарантійні зобов’язання: на електроінструмент Sturmax діє гарантія 24 місяці.
Документация:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sturmax |
| Тип монтажа | Настенный |
| Гарантийный срок | 24 мес |
| Состояние | Новое |
| Технические характеристики | |
| Частота тока | 50 Гц |
| Минимальное входное напряжение | 140 В |
| Максимальное входное напряжение | 275 В |
| Форма выходного напряжения | Чистая синусоида |
| Выходное напряжение | 220 В |
| Максимальная мощность | 350 Вт |
| КПД, не менее | 97 % |
| Время переключения | 8 мс |
| Напряжение аккумулятора | 12 В |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 315 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Высота | 130 мм |
| Вес | 4.8 кг |
| Защита | |
| Защита от перегрузки | Да |
| Защита от короткого замыкания | Да |
| Защита от переполюсовки | Да |
- Цена: 4 779 ₴



